Wisselprijzen

Optimist Combi Totaal wisselprijs

OptimistCombiTotaalPrijs

Deze wisselprijs wordt uitgereikt aan de winnaar van het Combi totaalklassement in de optimist A klasse.

2001 Peter van Aacken ZV de Vlietzeilers
2002 Bruno Juray WV Braassemmermeer
2003 Rolph Oudshoorn WV Braassemmermeer
2004 Jens Roelofs Haarlemsche Jachtclub
2005 Jeroen Been WV Aalsmeer
2006 Tiuri Luitwiller WV Braassemmermeer
2007 Alexander Rijkmans WV Braassemmermeer
2008 Gabriël Wempe WV Braassemmermeer
2009 Martijn Bosma Haarlemsche Jachtclub
2010 Pieter van Leijen GWV de Vrijbuiter
2011 Hannah van Goor Haarlemsche Jachtclub
2012 Robin Becker WV Vinkeveen Abcoude
2013 Mick Hagoort KNZ&RV Muiden
2014 Lars Hellenberg WV Noord-Zuid Nieuwkoop
2015 Niet uitgereikt
2016 Bart Kooyman Beuk Wsv Braassemermeer

 

Splash wisselprijs

Splash-prijs

Deze wisselprijs wordt uitgereikt aan de winnaar van de Splash-A klasse tijdens het Pinksterevenement op de HJC van de Combi-Amsterdam.

1993 Jeroen den Boer WSV Braassemmermeer
1994 Ton Swieb WV Nieuwe Meer
1995 Hessel v/d Zee KWV De Kaag
1996 Hessel v/d Zee KWV De Kaag
1997 Klaas ’t Hoen WSV Braassemmermeer
1998 Minke v/d Zee KWV De Kaag
1999 Gea Jutjens Haarlemsche Jachtclub
2000 Rozan Gilles ZV Belterwiede
2001 Roelof Bouwmeester KWV Frisia
2002 Sandra v/d Meyden WV Aalsmeer
2003 Jelle Jutjens Haarlemsche Jachtclub
2004 Anneloes Bennen Haarlemsche Jachtclub
2005 Danny Struijkenkamp Haarlemsche Jachtclub
2006 Karsten Pierik Haarlemsche Jachtclub
2007 Karsten Pierik Haarlemsche Jachtclub
2008 Dirk Bennen Haarlemsche Jachtclub
2009 Stan Hart Haarlemsche Jachtclub
2010 Gabriel Wempe WSV Braassemermeer
2011 Jesper Hoogland Haarlemsche Jachtclub
2012 Wouter Steffens Haarlemsche Jachtclub
2013 Derk Nijdam ZV de Vlietzeilers
2014 Diederik Schiet GWV De Vrijbuiter
2015
2016

 

Optimisten Verenigingsprijs

Optimist verenigingsprijs

Deze wisselprijs wordt gewonnen door de beste 3 optimist A-zeilers van één vereniging tijdens het Pinksterevenement op de HJC van de Combi-Amsterdam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1974 Oscar Binder, Dave Binder, Harm v/d Broek WSV Eeuwes
1975 Sophie van Dormael, Gert Meyers, Pieter van Laer VWV Galgenweel
1976 Chris Neuman, Gert Meyers, Patrick Lejeune VWV Galgenweel
1977 Steef Adema, Rolf Herfst, Jeroen Pels GWV Elfhoeven
1984 Dennis van Meerwijk, Frans Hin, Koen Jansen Haarlemsche Jachtclub
1985 Bart Schoemaker, Pleun Lodewijks, Sjoerd Brandt WSV de Breek
1986 Remco Abeln, Derk Jan de Boer, Anje de Boer WV Aalsmeer
1987 Nico Hofman, Anje de Boer, Mariel Abeln WV Aalsmeer
1988 Anje de Boer, Alexander Kerkhof, Jeroen de Boer WV Aalsmeer
1989 Annemarie Mesman, Chantal Azier, Oscar Vermeulen WSV Braassemmermeer
1990 Bart La Grouw, Irene de Jager, Chantal van Mierlo WV Aalsmeer
1991 Jeroen de Boer, Chantal Azier, Bas Langeveld WSV Braassemmermeer
1992 Mats Hellman, Dirk-Jan Lucas, Jan Verhaar KWV De Kaag
1993 Daan Zuur, Noreen Verkleij, Gerben v/d Werf WSV Braassemmermeer
1994 Reinout de Boer, Matthias Oliveiro, Yuri Stolk WSV Braassemmermeer
1995 Reinout de Boer, Matthias Oliveiro, Laurens Oliveiro WSV Braassemmermeer
1996 Mark Bonder, Maurice van Kleef, Marie Louise van Kleef KWV De Kaag
1997 Gea Jutjens, Robbert Struijkenkamp, Renee Groeneveld Haarlemsche Jachtclub
1998 Willem de Boer, Remco Jurgens WV Nieuwe Meer
1999 Hidde Heukels, Jelle Jutjens, Ralph Moolenaar Haarlemsche Jachtclub
2000 Mandy Mulder, Timo Hagoort, Pim Kalf WSV Braassemmermeer
2001 Peter van Aacken, Valentijn Koppenaal, Jasper van Vuuren ZV de Vlietzeilers
2002 Nina Keyzer, Bruno Juray, Tom v/d Laan WSV Braassemmermeer
2003 Rolph Oudshoorn, Anke Hufen, Bruno Juray WSV Braassemmermeer
2004 Jens Roelofs, Karsten Pierik, Dirk Bennen Haarlemsche Jachtclub
2005 Dirk Bennen, Jens Roelofs, Jesper Hoogland Haarlemsche Jachtclub
2006 Jesper Hoogland, Stan Hart, Auke Holtrop Haarlemsche Jachtclub
2007 Stan Hart, Auke Holtrop, Vincent Pierik Haarlemsche Jachtclub
2008 Kevin Bergers, Auke Holtrop, Bart Lambriex Haarlemsche Jachtclub
2009 Auke Holtrop, Bart Lambriex, Martijn Bosma Haarlemsche Jachtclub
2010 Auke Holtrop, Kevin Bergers, Bart Lambriex Haarlemsche Jachtclub
2011 Stijn Paardekooper, Juan Camacho Soares, Naut Kaptijn WV Braassemermeer
2012 Pieter van Leijen, Juan Camacho Soares, Eline Latenstein WV Braassemermeer
2013 Alba Camacho Soares, Ole Vriethoff, Eliott Savelon WV Braassemermeer
2014
2015
2016
2017